CABLE FIBRE OPTIC LC/LC/3M 47452 LINDY

Kods: 1393016

Ražotājs: LINDY

Noliktavā: 0
18,22  15,01 
Cena bez PVN: 12,40 

Nav noliktavā

Saņemt
25-05-2024 Daugavgrīvas 104, Rīga
Piegāde
26-05-2024
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 20-05-2024

Apraksts

  • Description: Fibre Optic Cable LC/LC, 3m
    2 x LC Male to 2 x LC Male
    Twin Zip, Singlemode 9/125µm fibre
    Total immunity to electrical and electromagnetic interference (EMI)
    3mm OD, LS0H cable
    10 Year Warranty
  • Fiber Optic Product Type: Fiber Optic Cable
  • Cable length: 3m
  • Fiber class: OS2
  • Cable mode: Singlemode
  • Connectors: 2 x LC Male to 2 x LC Male
  • Optical connectors: LC
  • Shipping box quantity: 1
  • Unit Brutto Volume: 0.000224 (cubm)
  • Unit Net Weight: 0.05 (kg)
  • Unit Gross Weight: 0.058 (kg)
  • CnCode: 85444290
  • Full Description Line: Type Fiber Optic Cable|Cable length 3m|Fiber class OS2|Cable mode Singlemode|Connectors 2 x LC Male to 2 x LC Male|Optical connectors LC

Specifikācija

Ražōtājs:: LINDY

Līzinga kalkulators

Ikmēneša maksājums:

* Kalkulatoru aprēķinam ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no jūsu kredītvēstures un kredītkompāniju noteikumiem.

Piegāde

Pieejamās piegāžu metodes Latvijas teritorijā:
Saņemt mūsu veikalā: 0,00 
Grozs0
Grozā nav pievienots neviens produkts
Turpināt iepirkties
0
Izcelt laukus kurus parādīt
  • Attēls
  • Noliktavas kods
  • Reitings
  • Cena
  • Pieejams
  • Pievienot grozam
  • Apraksts
  • Svars
  • Izmēri
  • Papildus informācija
Noklikšķiniet ārpusē lai apslēptu salidzinājuma izvelni!
Salīdzināt