CABLE FIBRE OPTIC LC/ST/3M 47462 LINDY

Kods: 1392969

Ražotājs: LINDY

Noliktavā: 0
18,22  15,01 
Cena bez PVN: 12,40 

Nav noliktavā

Saņemt
26-05-2024 Daugavgrīvas 104, Rīga
Piegāde
27-05-2024
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 21-05-2024

Apraksts

  • Description: Fibre Optic Cable LC/ST, 3m
    Fiber Optic Duplex Patch Cable incl. Measurement protocol
    Singlemode
    9/125 microns
    Zip Twin Cable, halogen-free
    Connector: LC / ST
    max. Insertion loss <0.3 dB. Individually tested with an indication of the individual insertion
    Measurement protocol
    10 year warranty
  • Fiber Optic Product Type: Fiber Optic Cable
  • Cable length: 3m
  • Cable mode: Singlemode
  • Connectors: LC / ST
  • Optical connectors: LC/ST
  • Shipping box quantity: 1
  • Unit Brutto Volume: 0.000224 (cubm)
  • Unit Net Weight: 0.06 (kg)
  • Unit Gross Weight: 0.065 (kg)
  • CnCode: 85444290
  • Full Description Line: Type Fiber Optic Cable|Cable length 3m|Cable mode Singlemode|Connectors LC / ST|Optical connectors LC/ST

Specifikācija

Ražōtājs:: LINDY

Līzinga kalkulators

Ikmēneša maksājums:

* Kalkulatoru aprēķinam ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no jūsu kredītvēstures un kredītkompāniju noteikumiem.

Piegāde

Pieejamās piegāžu metodes Latvijas teritorijā:
Saņemt mūsu veikalā: 0,00 
Grozs0
Grozā nav pievienots neviens produkts
Turpināt iepirkties
0
Izcelt laukus kurus parādīt
  • Attēls
  • Noliktavas kods
  • Reitings
  • Cena
  • Pieejams
  • Pievienot grozam
  • Apraksts
  • Svars
  • Izmēri
  • Papildus informācija
Noklikšķiniet ārpusē lai apslēptu salidzinājuma izvelni!
Salīdzināt